| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
|---|---|
| Materiaal | Polycrystalline Silicium |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Efficiënte module (%) | 21% |
| Celgrootte (mm) | 182*91 |
| Glasdikte (mm) | 3.2 |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Efficiënte module (%) | 21% |
| Celgrootte (mm) | 182*91 |
| Glasdikte (mm) | 3.2 |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Efficiënte module (%) | 21% |
| Celgrootte (mm) | 182*91 |
| Glasdikte (mm) | 3.2 |
| Productnaam | Polycrystalline Silicium Gelamineerde Glasmodule |
|---|---|
| Moduleefficiency ηc (%) | 13.6 |
| Machtstolerantie (%) | ±5 |
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 600W |
| Type | Glas/glas- module met twee gezichten |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Module nr. | 550w zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 60kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 60000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 60kw, op netzonnestelsel 60000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Rooftype | Tin Roof-zonnestelsel |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijke Installatie en Regelbaar Ontwerp |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| OEM de Dienst | Aanvaardbaar |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Materiaal | MONOzonnecel |
|---|---|
| Levensduur | 30 jaar |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Opzettende Hoek | Parallel aan het Dak |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 500W |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Kader | Geen kader |