| Naam | 2MW zonne-energiesysteem |
|---|---|
| Zonnepaneel | 400w 550w |
| Zonnecel | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Voorzien zijn van | gemakkelijke installatie, hoog rendement |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Type | Zonnecarportsysteem |
| Productnaam | Elektrisch auto het laden systeem |
| Sollicitatie | zonnestelsel, machtsgenerator. |
| Laadvermogen (w) | 50kw, op net zonnestelsel |
|---|---|
| Sollicitatie | Thuis, Commercieel, Industrieel, Residentieel/Commercieel, Residentieel |
| Werktijd (u) | 24 uur |
| Uitgangsspanning (v) | 110/120/220/230V |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Aantal Cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 160W |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 320W |