| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Kabeldoos | IP 67 |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.63% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Macht | 290w |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 350W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Eigenschap | Lang Leven en lage kosten |
|---|---|
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Productnaam | Zonnepaneel |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
|---|---|
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Naam | Zonnepaneel |
| Garantie | 30 jaar oud |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |