| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | Aangepast Zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Kabeldoos | IP 67 of geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
| naam | Monozonnepaneel |
| Front Power | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Front Efficiency | 18.2% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Polycrystalline PV Module |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | monocrystalline zonnepv paneel |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |