| Productnaam | Mono Zonnemodule Met twee gezichten |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Aantal cellen | 144pcs |
| Type | Standaardzonnepaneel, modulezonnepaneel |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Macht | 445W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.5% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | 445 Halve Watts - Gesneden Monocrystalline Modules Met twee gezichten |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |