| Naam | Mono Dubbele Glasmodule Met twee gezichten |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
| Aantal cellen | 144pcs |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Aantal cellen | 144pcs halve cel |
| Type | Standaardzonnepaneel, zonnepaneel, zonneplaat |
| Kabel | 900mm PV Kabel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Type | Standaardzonnepaneel, zonnepaneel, zonneplaat |
| Kabel | 4M 900mm PV Kabel |
| Toepassing | Huis, Commercieel, Industrieel, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel of zonnebroek |
| Kabeldoos | IP67 geschat |
| Naam | Zonnepv Module |
|---|---|
| OEM | Steun |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Temperatuur | Beproevingsomstandigheid: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, omringende temperature=25℃, AM=1.5 |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Aantal Cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Type | BIPV-module |
|---|---|
| douane | Kraag, Grootte, Macht |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Kabel | 4m㎡/300mm |
| Afmeting (mm) | douane |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 410 |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 31.78 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.9 |
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 60pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 60pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |