| Macht | 305W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 365W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 365W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 305W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel, Standaardzonnepaneel, 144cell-Zonnepaneel |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 450 Watts |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.7% |
| Kleur | Zwart |
| Naam | 450 Watts verdubbelen de Kristallijne PV Modules van Glassl |