| Macht | 355W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 365W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 295W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 305W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 305W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 360W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.40% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Macht | 470W |
|---|---|
| Afmeting | 1990mm*1360mm*31mm |
| Celregelingen | 2*96 (6*8*2) |
| Levensduur | 50 jaar |
| Leveringstype | OEM de Dienst |